Dëshiroj ta ndryshoj nuancën

Në qoftë se dëshironi të ndryshoni nuancën e ngjyrës së flokëve pa i ngjyrosur, siguroni tretësin e tyre. Varësisht nga prodhuesit, ato mund të jenë në formë të shkumës, të lëngët apo në formë të kremit të dendur. Mirëpo, para se të përdorni, duhet të dini diç për to.

Lexo më shumë


Marketing
 
 
Teknologji
9:16 / 17.09.2014
Organizohet gara e fotografisë Wiki Loves Monuments bashkërisht në Kosovë dhe Shqipëri

Organizohet gara e fotografisë Wiki Loves Monuments bashkërisht në Kosovë dhe Shqipëri

Wiki Loves Monuments (Wiki i Do Monumentet) është një konkurs ndërkombëtar fotografish të monumen...
Ekonomi
11:08 / 17.09.2014

Shatri: Për gjendjen e rëndë, fajet i ka qeveria e Thaçit

Ish-ministri i Ekonomisë dhe Financave, Haki Shatri, ka thënë se viti 2014 mund të
 
Partnerët Medial:DukagjiniShkabaj

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,
të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara
© 2006-2011 Portali Telegrafi

TELEGRAFI sh.p.k.
Rr Bajram Kelmendi Nr.35, Prishtinë, Kosovë
info@telegrafi.com

Zhvilluar dhe dizajnuar nga:
FRAKTON n.p.sh.