• Leicesteri i thotë Cityt: Futbolli është pasion, jo para! (Video)
  • Shqipëria gjen edhe një kundërshtarë para Evropianit
  • Austria e quan Shqipërinë “xhuxhi i futbollit”!


   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Sporti vendor
Zbritet dënimi i Agron Berishës
POSTUAR: 20:49 / 5.02.2016

Zbritet dënimi i Agron Berishës

Vokrri dhe Salihu ftohen në kongresin e UEFA-s dhe FIFA-s

Vokrri dhe Salihu ftohen në kongresin e UEFA-s dhe FIFA-s

Kreu i Federatës së Futbollit te Kosovës (FFK) bashkë me sekretarin e përgjithshëm, Eroll Salihun do të jenë pjesë e kongresit të jashtëzakonshëm të UEFA-së dhe FIFA-së që mbahen në fund të këtij muaji.

Vëllaznimi merr Bashën e Myrtajn

Vëllaznimi merr Bashën e Myrtajn

Vëllaznmi ka rikthyer në skuadër Yll Myrtën dhe ka nënshkuar me talentin e Prishtinës, Ardi Basha.

Marketing
Video
 

1-2: Shaqiri me një tjetër gol kundër Evertonit, por këtë herë Xherdani vjen me një gol fantastik.Goli i javës?

Posted by Telegrafi Sport on Monday, 28 December 2015
Goli i dytë i Xherdan Shaqirit kundër Evertonit
 
 
Teknologji
17:04 / 6.02.2016
Twitter bllokon 125 mijë llogari që kanë promovuar “terrorizmin”

Twitter bllokon 125 mijë llogari që kanë promovuar “terrorizmin”

Twitter ka mbyllur më shumë se 125.000 llogari të cilat besohet se kanë qenë të lidhura me terror...
 
Partnerët Medial:DukagjiniShkabaj

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,
të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara
© 2006-2011 Portali Telegrafi

TELEGRAFI sh.p.k.
Rr Bajram Kelmendi Nr.35, Prishtinë, Kosovë
info@telegrafi.com

Zhvilluar dhe dizajnuar nga:
FRAKTON n.p.sh.