• “Benitezi, 99 për qind trajner i Realit”
  • Real bën gati 90 milionë për Agueron
  • Calciomercato krahason Cikalleshin me Taren


   
 
 
 Sporti vendor
Ankohet Peja, kërkon drejtësi
POSTUAR: 21:59 / 25.05.2015

Ankohet Peja, kërkon drejtësi

UEFA fton Vokrrin në finalen e Ligës së Kampionëve (Video)

UEFA fton Vokrrin në finalen e Ligës së Kampionëve (Video)

Kreu i Federatës Kosovare të Futbollit, Fadil Vokrri, dhe sekretari i saj, Eroll Salihu, janë ftuar nga UEFA në një ngjarje të madhe siç është finalja e Ligës së Kampionëve.

Vëllaznimi shkarkon Genc Hoxhën: Kryesi e pafytyrë, turpi qoftë me ju

Vëllaznimi shkarkon Genc Hoxhën: Kryesi e pafytyrë, turpi qoftë me ju

Pas deklaratave të Genc Hoxhës për GazetaOlle sot, ku i publikoi shifrat e borxhit që kryesia e klubit ia ka atij dhe futbollistëve të skuadrës, krerët e klubit gjakovarë janë hakmarrë duke e shkarkuar nga posti i trajnerit.

Marketing
Video

Goli i Lewandowskit ndaj Barcës
 
 
Teknologji
16:19 / 26.05.2015
Samsung përgatit super-tablet me 4GB RAM

Samsung përgatit super-tablet me 4GB RAM

Në Geekbench së fundmi është parë një pjaisje e re tablet me procesor nga Intel, e që duket ...
Ekonomi
15:40 / 26.05.2015

Huruglica: Për investime nuk mjafton vetëm fuqia e lirë punëtore!

Fuqia e lirë punëtore, tatimet e ulëta për të ardhurat e korporatave, pagesat e u
 
Partnerët Medial:DukagjiniShkabaj

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,
të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara
© 2006-2011 Portali Telegrafi

TELEGRAFI sh.p.k.
Rr Bajram Kelmendi Nr.35, Prishtinë, Kosovë
info@telegrafi.com

Zhvilluar dhe dizajnuar nga:
FRAKTON n.p.sh.